Start  |  Poleć serwis  |  Kontakt  |  Mapa strony

Nasza oferta domów: Piaseczno - Zalesie Dolne

Szczegóły

Dzielnica Zalesie Dolne Okolica Zalesie Dolne
Cena 2080000 PLN Numer oferty 201503452
Powierzchnia działki 1200 Powierzchnia 590
Typ zabudowy wolnostojący Liczba kondygnacji 3
Liczba pokoi 10 Rok budowy 2001
Stan budynku lux Materiał budowy Cegła
Liczba telefonów 1 Woda wodociąg
Gaz Miejski Ogrzewanie gaz
Miejsca parkingowe

Piękny luksusowy dom w centrum Zalesia Dolnego przy kościele. Okna wychodzą na wszystkie strony świata. Dom bardzo cichy i widny. Okna drewniane (nowe) wysokiej jakości, stolatka drzwi dębowa. Na podłogach parkiet dębowy łączony z granitem. Ręcznie zdobione (rzeźbione w drewnie kasztanowca) framugi drzi. Dom wybudowany z cegły ceramicznej, pokryty dachówką ceramiczną, polerowaną. Ogrzewanie gazowe i ciepła woda zpieca gazowego (oddzielnie ogrzewanie pomieszczeń i ciepłej wody) piece Junkersa. Telewizja satelitarna.
OPIS KONDYGNACJI:
-1; wjazd do garażu, pokój dla służby z łazienką (kabina prysznicowa), dodatkowy schowek pod schodami oraz zejście do piwnicy. (kondygnacja -1 znajduje się na równi z poziomem ziemi i wszystkie pomieszczenia są widne) W piwnicy znajduje się siłownia, łazienka z kabiną prysznicową, kotłownia oraz pralnia.

0; łazienka, kuchnia ok16mkw, zejście dwoma schodkami do salonu 60mkw, pokój ok 22mkw, hall ok 14mkw z którego jest wejście na górę i zejście na dół do garażu i piwnicy). Dodatkowo wiatrołap.

1/2; duży pokój kąpielowy z wanną narożną (z biczami) dodatkowo bidet. Razem ok 16mkw. Dwa pokoje 24 i 18mkw.

1; trzy pokoje 16, 22, 30mkw z hallu wyjście na balkon nad terasem z widokiem na ogród, łazienka z natryskiem ok 4 mkw.

1i1/2; dwie duże sypialnie 18 i 22mkw oraz łazienka z kabiną prysznicową.

2; całkowicie wykończone poddasze 82mkw.

Wszystkie balustrady w domu i na zewnątrz jak i furtka i brama wjazdowa wykonane z kutego żelaza (kowalstwo artystyczne). Brama elektrycznie otwierana (wjazd do garażu również). Bardzo ładnie zadbany i zagospodarowany ogród. Instalacja alarmowa i monitoring. Bardzo siekawa architektura wewnątrz domu - różnice poziomów.
PLANY , PROJEKTY, ZDJĘCIA I PEŁNA DOKUMENTACJA DOSTĘPNA W BIURZE PRZY ULICY TAMKA I PRZY ULICY SCHROEGERA.


Pobierz w formie PDF Powrót do listy wyników

Orientacyjny kalkulator opłat

Podaj cenę nieruchomości:
PLN

Podaj przelicznik:
1 PLN = PLN

Wybierz rodzaj uprawnień do obiektu:



Podaj prowizję agencji (domyślnie 2.9%)
% + należny podatek VAT


wylicz